Dragič odločil tekmo med Heati in Lakersi

Košarkarji Miami Heat so bili na gostovanju boljši od L.A. Lakersov (92:91), Goran Dragić je dosegel 30 točk in koš za zmago.

Goran Dragič je zadel 6 prostih metov, 6 košev za 2 točki in 4 trojke. Dodal pa je tudi 5 skokov in 2 asistenci. V 31 minutah in četrt na parketu si je privoščil tudi štiri izgubljene žoge, bil pa je najboljši strelec dvoboja, dosegel je skoraj tretjino vseh Miamijevih točk. V zadnjem napadu Miamija je Dragič manj kot četrt minute pred zadnjim piskom sirene odločil zmagovalca.

Miami ima trenutno pred devetouvrščenim Detroitom kar sedem zmag naskoka. Res pa je, da so Heati igrali dve tekmi več. V noči na torek Miami gosti zasedbo Denver Nugggets, katera je deveta na zahodu. Nuggetsi se tudi borijo za napredovanje v končnico.